MALÉRY PANA ÚČETNÍHO
Před rokem jsem byl osloven milou Michaelou z organizace, se kterou jsme kdysi úzce spolupracovali, zda bych nenapsal článek o setkání s plody práce pana účetního u příležitosti jeho připravovaného příjezdu a ocenění žižkovskou akademickou Půdou. Kdoví co, či kdo do té slávy nakonec hodil vidle, snad FauCo7, snad jiný element. Abych to zbytečně neprodlužoval: „V případě, že tento pán je princezna Zlatovláska, pak myslím, že Kaplan nepřijel...*“ a laudatio níže je určena vám, mým studentům a příznivcům.
*On sice Kaplan nakonec přijel, byl jsem s ním na báječném obědě v Obecním domě, ale tím si tu krásnou anekdotu nemusíme kazit.