Czym się zajmujemy?

Rozwiązywanie złożonych problemów nierozwiązywalnych metodami statycznymi (np. Arkusz kalkulacyjny). Dostarczamy produkty dla tych, którzy lubią myśleć - symulatory zarządzania, narzędzia myślenia systemowego i wiele innych, dzięki którym świat jest bardziej zrozumiały.

Sprawdź to »

Co możesz zyskać?

Aby obniżyć koszty firmy i stać się szczupłym, zoptymalizować zatrudnienie, zmniejszyć wydatki marketingowe, wybrać najlepszy sposób rozwoju, sformułować politykę, która rozwiąże problem, który nie jest twoją ręką, nie tworząc dziesięciu nowych ...

Brzmi interesująco? »


 

 

Science Dynamics to projekt Proverbs, a.s., ale wiele innych osób przyczyniło się do informacji na tej stronie. Na tej stronie znajdziesz produkty, które pomogą Ci rozwiązać problemy i poszerzyć wiedzę. Dostępne są narzędzia z zarządzania, produkcji, handlu, rozwoju, IT, logistyki, administracji publicznej, edukacji, opieki zdrowotnej, energetyki, wojska i neuronauki. Pracujemy metodami opartymi na ogólnej teorii systemu, z pewnością mamy coś interesującego do rozwiązania twojego problemu. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Zespół Proverbs, a.s.

 

Nowy Vensim® 8! Pobierz swoją wersję PLE za darmo!

Pobierz Vensim PLE»