vysoké školy simulace optimalizaceNaše produkty byly zakoupeny takřka všemi veřejnými vysokými školami v České republice. Jsou využívány k výuce ekonomických oborů, marketingu, veřejné politiky, medicíny, biologie, logistiky a řady dalších. K dispozici je velké množství výukových modelů a simulátorů a naši experti věnují svůj čas přednáškám pro bono ve vybraných institucích. Školení a semináře pro akademické pracovníky pořádáme i ve vlastních prostorách klientů za velmi výhodných podmínek.

U software pro vytváření systémově dynamických simulátorů Vensim nabízíme akademické licence všech verzí určené výhradně pro výuku studentů. V případě, že zpracováváte vědecký projekt, jehož výsledky budou zveřejněny můžeme nabídnout výzkumné licence.

Mnohaleté zkušenosti v oboru nás vedou k tvrzení, že jsme na středoevropské trhy přinesli nejlepší software pro systémové myšlení a systémovou dynamiku na světě. Vyučujete management? Management je uměním řídit a stanovovat postupy a rozhodovací politiky. Vensim vám tuto práci výrazně usnadní. Od návrhu příčinného smyčkového diagramu, přes nastavení parametrů, ladění a samotnou simulaci potkáte řadu patentovaných postupů, které žádný jiný simulační software nenabízí. Přivádělo vás ladění několika parametrů najednou k šílenství? S tím je konec. Nový SyntheSim zobrazí dynamiku všech prvků najednou! Stačí měnit hodnotu vybrané proměnné či proměnných a sledovat co se děje s výslednými grafy! Potřebujete optimalizovat? Importovat či exportovat data z téměř čehokoli do čehokoli? Distribuovat vaše modely či simulátory s vlastním uživatelským rozhraním nebo jako spustitelné exe soubory bez runtime? S Vensimem to není žádný problém. Jste vysokou školou? Vaši studenti od nás dostanou libovolný počet licencí PLE (Personal Learning Edition) k řešení studentských prací na svých počítačích zcela zdarma!

Oblast návrhu, vizualizace a optimalizace proceců je v naší nabídce zastoupena produkty řady ExtendSim.

ExtendSim CP je určen pro modelování spojitých procesů (změna stavu je dána časovým krokem).

ExtendSim DE obsahuje funkce CP a navíc nástroje k modelování diskrétních procesů (logistika, výroba, služby atd.)

ExtendSim Pro obsahuje funkce CP i DE a navíc řadu dalších funkcí pro pokročilé modelování veškerých dynamických úloh včetně 3D zobrazování (ExtendSim Suite).

ExtendSim je dodáván i ve studentské verzi a je k nim možné objednat specializovaná školení. K dispozici je též česká příručka modelování v ExtendSim.