Co pro Vás můžeme udělat?

Jsme výhradními distributory manažerského simulačního software Vensim a učíme s ním naše klienty pracovat. Významnou součástí našich aktivit je konzultační činnost a tvorba manažerským simulátorů na zakázku, které klientům slouží pro podporu rozhodování. Vyškolení klienti jsou schopni simulátory udržovat a aktualizovat vlastními silami.

Chci vědět víc »

Proč to děláme?

Vzrůstající složitost podnikatelského prostředí a rozhodování vedla většinu vysokých škol v ČR k nákupu a výuce ovládání naší metodiky a software. Soubor námi nabízených výukových kurzů plně obsáhne nejlepší vysokoškolské programy v oblasti systémové dynamiky, systémového myšlení, manažerského rozhodování a tvorby rozhodovacích simulátorů.  

Chci vědět víc »

Nadcházející akce, aktuality

2.-3. 11. 2017  (9:-00-17:00) Kurz - manažerské modelování ve Vensim I - podrobnosti poptejte zde.  

10. 11. 2017 (9:-00-17:00) Kurz - Dynamický balanced scorecard - úvod  podrobnosti poptejte zde

28-30. 11. 2017 (9:-00-17:00) Předběžný termín  Kurz - manažerské modelování Vensim II - pokročilí  podrobnosti poptejte zde

 


 Na této stránce jsme pro Vás nahráli jednoduché instruktážní video "jak nainstalovat CZ verzi Vensimu". Soubor je ke stažení pod videem. Přejeme spoustu úspěchů při modelování.
Team Science Dynamics 

Download - Vensim 6.1C czech (vrf, 163k)

 

Vítejte u našeho prvního instruktážního videa. V tomto videu se dozvíte jak ve VENSIMu 6 vytvořit jednoduchý model populace. Ukážeme si základní ovládací prvky a vytvoříme jednoduchý model se dvěma proměnnými. Hodně úspěchů s prvním modelem!
Team Science Dynamics 

 

Science Dynamics je projekt společnosti Proverbs, a.s., ale k informacím obsaženým na této stránce přispělo a přispívá mnoho dalších lidí. Na těchto stránkách naleznete produkty, které Vám pomohou vyřešit vaše problémy a rozšířit okruh znalostí. K dispozici jsou zde produkty z oblasti managementu, veřejné správy, zdravotní péče či neurovědy. Neváhejte a podívejte se co Vám můžeme nabídnout!

 

 

Tým Proverbs, a.s.

 

Nový Vensim® 6.1! Stáhněte si svou verzi PLE zdarma!

Stáhnout Vensim PLE »